Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6003
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Święto na pediatrii

Sobota, 1 czerwca 2019, 6:08
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 czerwca 2019, 6:19
Autor: WAC
Jelenia Góra: Święto na pediatrii
Fot. WAC
Wiele radości zapewnili małym pacjentom z jeleniogórskiej pediatrii wolontariusze ze Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom przy Oddziale Pediatrycznym.

Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom przy Oddziale Pediatrycznym istnieje już 29 lat i tradycją się stały organizowane przez nie Mikołajki oraz Dni Dziecka na oddziale. Nie inaczej było i tym razem. Podczas wczorajszej (31.05) imprezy każdy z małych pacjentów został obdarowany prezentami ufundowanymi przez partnerów Stowarzyszenia: ANVIN S.A., stację paliw Moya Jelenia Góra 251, Fundację Tesco, Cukiernię Mrugała. Dzieci mogły też zrobić sobie zdjęcie w fotobudce z Marshallem - jednym z bohaterów kreskówki „Psi Patrol”, pobawić się podczas animacji przygotowanych przez Firmę Grupa GB oraz skorzystać ze słodkiego poczęstunku

Taki Dzień Dziecka daje naszym pacjentom wiele radości – mówi prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Chorym przy Oddziale Pediatrycznym Anna Sinica. - Dzieci bardzo wyczekiwały tego dnia. Wczoraj uczestniczyły w przygotowaniach oddziału, które prowadziłyśmy wraz ze studentkami z KPSW. W szpitalu bardzo ważne jest, aby zmienić myślenie małych pacjentów o tym miejscu. Być może w przyszłości nie będą wspominać szpital źle.

Słowa Anny Sinicy potwierdza mama jednego z małych pacjentów.

Mój syn Dominik wczoraj przyszedł do szpitala i milo nam, że właśnie dziś trafił na taką imprezę i że są ludzie, którzy organizują takie wydarzenia – mówi pani Ewa. - Na pewno to uspokoi dzieci. Na oddziale od razu zrobiło się kolorowo i przyjemniej.

Twoja reakcja na artykuł?

13
93%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group