Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5743
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SP 8: „Wszystkie dzieci nasze są”

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 4 czerwca 2017, 11:07
Aktualizacja: 11:22
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W Szkole Podstawowej Nr 8 w Jeleniej Górze odbył się wczoraj (3.06) kolejny festyn integracyjny, który był okazją do prezentacji talentów uczniów, jak i nauczycieli, którzy chętnie śpiewali i tańczyli. Liczne atrakcje sprawiły, że sobota w „Ósemce” była doskonałym pomysłem na spędzenie czasu.

- Festyn jest po to, żeby rodzice, dzieci i nauczyciele integrowali się – podkreśliła Maria Silbert-Salabura, dyrektora SP 8. Jak przyznają organizatorzy, nie bez przyczyny hasłem tegorocznego festynu były słowa popularnej piosenki: „Wszystkie dzieci nasze są”. - Myślę, że kryją się pod nim głębokie treści, bo dzieci są tak naprawdę wyzwaniem, obowiązkiem każdego człowieka – argumentowała dyrektorka. - Wszystkie instytucje powinny pracować dla dobra dzieci ponad podziałami, bo to jak je dzisiaj wychowamy, przygotujemy do życia jest niezwykle ważne dla ich przyszłości – dodała M. Silbert-Salabura, dziekując wszystkim za wsparcie w organizacji imprezy.

Wśród atrakcji były zajęcia z harcerzami, w tym gra terenowa, zajęcia sportowe, miasteczko ruchu drogowego straży miejskiej, znakowanie rowerów przez policję, inspekcja telewizyjna spółki „Wodnik”, plecenie warkoczyków przez gości z Kamerunu, ciasta, kiełbaski i wiele innych atrakcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Anna M. 4-06-2017 14:27
Festyn jak festyn, ale wiele w tej szkole jest jeszcze do zrobienia.
~JoannaK 4-06-2017 17:28
szczególnie ta p. dyrektor
~Maria S. 5-06-2017 9:18
A ta Pani dyrektor - Joanno masz rację.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group