Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 4739
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Skompromitowana posłanka na listach

Środa, 10 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 10 października 2007, 12:14
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Skompromitowana posłanka na listach
Fot. Rafał
Mimo wykluczenia z udziału w wyborach Beata Sawicka na topie.

Długi jeszcze czas nazwisko wykluczonej z Platformy Obywatelskiej parlamentarzystki będzie ością w gardle działaczy Platoformy Obywatelskiej. Do domów wyborców dostarczane są materiały propagandowe PO, w których B. Sawicka wciąż jest kandydatką do Senatu mimo jej oficjalnego wykluczenia z szeregów partii.

O tym, że nazwisko posłanki, która została przyłapana przez Centralne Biuro Antykorupcyjne na gorącym uczynku przyjęcia 100 tysięcy złotych łapówki, wciąż widnieje na materiałach promocyjnych Platformy Obywatelskiej, poinformował nas pan Rafał, internauta.

– Senator Tomasz Misiak, wspierany przez Grzegorza Schetynę w swoich materiałach wyborczych zachęca do głosowania na skompromitowaną posłankę. Do ulotek dołączona jest informacja z jej skreślonym nazwiskiem i instrukcją, jak głosować – dodaje.

Materiały drukowano zapewne jeszcze przed skandalem. Nie wiadomo, na ilu plakatach i ulotkach jest nazwisko i twarz posłanki, którą Grzegorz Schetyna po ujawnieniu afery wykluczył z szeregu Platformy Obywatelskiej. I która faktycznie nie kandyduje.
To wprowadzanie ludzi w błąd i kompromitacja PO.

Na razie faux pas przeciwnika nie wykorzystują konkurenci z Prawa i Sprawiedliwości. – Plakatowa kampania wyborcza prowadzona jest centralnie z Warszawy i nie mamy na to wpływu – mówi Krzysztof Mróz, szef Biura Poselsko-Senatorskiego PiS. – Z lokalnych kandydatów jedynie Marzena Machałek wykupiła za własne środki billboardy – dodaje.

Niedopatrzenia Platformy nie widzą także autorzy kampanii Lewicy i Demokratów. Rozpoczęli już plakatową reklamę swoich kandydatów. Na mieszkańców miasta spoglądają twarze, między innymi, Pawła Domagały, który kandyduje do Sejmu.

W środę audycję wyborczą z Jeleniej Góry nadaje Program Trzeci Polskiego Radia. Prezentowane są opinie mieszkańców o lokalnych kandydatach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group