Niedziela, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 10428
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Showmani opanowali Karpacz

Poniedziałek, 4 lutego 2013, 13:31
Aktualizacja: 13:38
Autor: mea
Karpacz: Showmani opanowali Karpacz
Fot. Z.Piepiora
DJ Larson, DJ Grabsu i DJ Mathiu zostali laureatami drugiej edycji Zimowych Mistrzostw Polski Prezenterów Muzyki, które odbyły się w Dworze Liczyrzepy w Karpaczu. Czterodniowa impreza została zorganizowana przez Janka Gierszanina i Bogusława Ceglarskiego, a jej celem była promocja DJ–ów showmanów.

- Podczas eliminacji panowała niesamowita atmosfera, a na finał przybyło wiele osób, by zobaczyć niesamowite show przygotowane przez uczestników, którzy bawili publiczność na różne sposoby m.in. strzelali z karabinu, palili race świetlne czy też przebierali się np. za swoje żony – zachwala mistrzostwa Janek Gierszanin, współorganizator.

Oprócz głównych mistrzostw odbyły się również: „Turniej o Beczkę Piwa”, podczas którego w rolę jury wcieliła się publiczność, pokazy DJ-ów na stoku narciarskim, przy restauracji „Dwór Liczyrzepy”, pokazy sprzętu DJ-skiego, ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursy z nagrodami dla publiczności oraz występy znanych DJ-ów tj. DJ Omen, DJ Gabriel Delgado i show Krzysztofa Skiby.

Do mistrzostw zgłosiło się 20 DJ-ów z całej Polski, z których 10. wystartowało w eliminacjach. Jury w składzie: przewodniczący Bogdan Fabiański oraz Robert Gorsiak, Tomasz Bąk, Jan Gierszanin, Andrzej Sokołowski, Wojciech Brewka Brewczyński, miało nie lada zadanie, by wybrać najlepszych DJ-ów.

Po eliminacjach do finału zakwalifikowało się aż siedmiu startujących. Uczestnicy prześcigali się w tworzeniu bloków muzycznych, przebieraniu się i bawieniu publiczności. Jeden nawet miał swój fanklub, który licznie przyjechał ze Szczeci. Finał poprowadzili Krzysztof Skiba i Bogdan Fabiański. Po długich obradach jury ogłoszono wyniki.

II Zimowym Mistrzem Polski Prezenterów Muzyki został Mariusz Szponar - DJ Larson ze Szczecina, wicemistrzem został Kamil Grabowski – DJ Grabsu z Lublina, drugim wicemistrzem został Mateusz Dygas – DJ Mathiu również ze Szczecina.

Goście chwalili imprezę i już szykują się na przyszłoroczną edycję mistrzostw.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
1645
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
10%
Lewice
8%
PiS
25%
PO
34%
Trzecią drogę
8%
Innych
8%
 
Głos ulicy
Zjadłem 6 pączków z nadzieniem owocowym
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Maliny polskie kontra ukraińskie
 
Aktualności
Dziury na Zabobrzu – artyści przewracają się w grobach
 
Piłka nożna
Awans Karkonoszy i piękny, okrągły jubileusz!
 
Aktualności
Wójt dementuje plotki
 
Kultura
Jak zrobić zdjęcia kolodionowe
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group