Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 4732
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: S.O.S. „Codzienność” i moda niecodzienna

Wtorek, 6 grudnia 2011, 9:38
Aktualizacja: 9:56
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: S.O.S. „Codzienność” i moda niecodzienna
Fot. Organizator
Pierwszy pokaz mody pod hasłem „Bezimienna” odbył się w minioną niedzielę w Sobieszowie. Wydarzenie zorganizowane przez Fundację S.O.S. "Codzienność" przerosło oczekiwania widzów.

Panie na wybiegu wraz z dziećmi przedstawiły dużą pomysłowość w tworzeniu oryginalnych strojów.
– Mam nadzieję, że tym pokazem dotrzemy do szerszej grupy odbiorców, że pokazaliśmy wyraźnie jak robiąc coś wspólnie można zarazem zrobić coś dla siebie. Tu wspólne działanie przyniosło niesamowity pokaz, dzięki któremu na chwile przeniosłam się w inny świat, a wraz ze mną kilkanaście mam i ich dzieci. Wszyscy świetnie bawili się i słychać to było po reakcji sali na występy modelek. Dziś wiem, że mamy mają w sobie magiczną moc i potrafią wiele osiągnąć. Bez możliwości prób, bez możliwości przygotowania się do sceny, potrafiły wyjść i zabłyszczeć jak najpiękniejszy diament – powiedziała Alina Boreta, prezes Fundacji S.O.S. Codzienność.

Uczestnicy pokazu pragną podziękować osobom i firmom bez których ten pokaz nie mógł by się odbyć, a są to: Carrefour Polska Sp. z.o.o. z Jeleniej Góry, Firma Marle z Jeleniej Góry, Świat Lnu Kamienna Góra, Galeria Jubilerska Mariusza Tołodzieckiego z Piechowic. Wydarzeniu honorowo patronował prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group