Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9034
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojanów – Bobrów: Rozbawiony Bobrów

Niedziela, 30 sierpnia 2009, 3:48
Aktualizacja: 3:50
Autor: Ania
Wojanów – Bobrów: Rozbawiony Bobrów
Fot. Ania
Mieszkańcy Wojanowa i Bobrowa bawili się wczoraj na II Rodzinnym Festynie Rozmaitości nad Bobrem.

Zabawę zorganizowała Rada Sołecka Wojanów - Bobrów, Stowarzyszenie Sołectwa Wojanów – Bobrów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach. Spory udział w przygotowaniach imprezy miało także wielu innych mieszkańców tych miejscowości. Festyn rozpoczął się o godzinie 16:30 i zakończył późnym wieczorem. W ciągu dnia można było wziąć udział w grach i konkursach, loterii fantowej oraz postrzelać z łuku. Natomiast wieczorem odbyła się zabawa pod chmurką.

Podczas imprezy sprzedawano także pyszne, domowe ciasto. Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną przeznaczone na zbiorowe potrzeby sołectwa np. zakup sprzętu do utrzymania czystości i porządku.

W zabawie uczestniczyli również przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Funkcjonariusze pokazywali młodzieży, jak prawidłowo oznakować rower, aby można nim bezpiecznie dojechać do domu i szkoły.

Rodzinny Festyn Rozmaitości nad Bobrem to jedna z tych imprez, w której organizację angażują się sami mieszkańcy. Jest dowodem na to, że wspólnymi siłami można zdziałać bardzo wiele. Impreza to także sposób na zarobienie pieniędzy, które będzie można wydać na potrzeby mieszkańców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group