Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6723
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Razem dla Jeleniej Góry” jako klub trzech radnych

Czwartek, 8 września 2011, 8:21
Aktualizacja: 14:57
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: „Razem dla Jeleniej Góry” jako klub trzech radnych
Fot. Archiwum
W Radzie Miasta Jeleniej Góry powstał trzyosobowy klub radnych pod nazwą „Razem dla Jeleniej Góry”. Wstąpili do niego radni, którzy startowali z ramienia komitetu wyborczego Marka Obrębalskiego.

Warunkiem utworzenia klubu jest zadeklarowanie w nim udziału przez co najmniej trzech radnych. Tyle właśnie liczy sobie osób nowo powstały klub „Razem dla Jeleniej Góry” utworzony przez radnych: Bożenę Wachowicz-Makiełę, Danutę Wójcik i szefa klubu Miłosza Sajnoga. Jest to czwarty z kolei klub radnych w radzie miejskiej. Pozostałe kluby to: Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska i Sojusz Lewicy Demokratycznej.

Klub „Razem dla Jeleniej Góry”, który nosi tę samą nazwę, co komitet wyborczy, z którego startowali jego członkowie jako pojedynczy radni, zgłosił już wnioski inwestycyjne do przyszłorocznego budżetu miasta. Wnioski dotyczą m.in. remontów ulic, chodników i elewacji, rozbudowy układu komunikacyjnego, zagwarantowania pieniędzy dla wspólnot mieszkaniowych oraz przystąpienia do estakady nad ul. Jana Pawła II na skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group