Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 6738
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przemysław Wipler dzisiaj w Jeleniej Górze

Poniedziałek, 11 marca 2013, 9:37
Aktualizacja: 9:39
Autor: Org
Przypominamy, że dzisiaj (11 marca) w Książnicy Karkonoskiej odbędzie się o godz. 18.30 otwarta debata "Czy Polska to dobry kraj dla młodych ludzi?". Weźmie w niej udział Przemysław Wipler, założyciel Fundacji Republikańskiej, którego do Jeleniej Góry zaprosił poseł Adam Lipiński.

Wcześniej, o godz. 16.30, także w Książnicy Karkonoskiej odbędzie się spotkanie z przedsiębiorcami na temat poprawy sytuacji osób prowadzących działalność gospodarczą min. poprzez wprowadzenie Rzecznika Praw Podatnika, likwidację podatku PIT i zmian w akcyzie. Oba spotkania są otwarte na które organizatorzy serdecznie zapraszają.

Przemysław Wipler jest założycielem Fundacji Republikańskiej, która skupia ekspertów z różnych dziedzin pracujących nad projektami zmian prawa, oceną decyzji rządowych, pisaniem ekspertyz czy wydawaniem kwartalnika Rzeczy Wspólne. Podczas studiów był współzałożycielem Stowarzyszenia KoLiber ,skupiającego młodych ludzi o poglądach wolnorynkowych. Od 2011 roku jest posłem na Sejm RP z ramienia PiS-u, członkiem sejmowej Komisji Finansów Publicznych oraz Nadzwyczajnej Komisji ds. Deregulacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1102
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group