Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7552
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Promocja Jeleniej Góry i regionu w „Barbarze”

Poniedziałek, 11 lipca 2016, 7:30
Aktualizacja: 7:33
Autor: UM
Region: Promocja Jeleniej Góry i regionu w „Barbarze”
Fot. Archiwum
„Kulturalnie w Karkonoszach” – Regionalny Wtorek – to hasło przewodnie oryginalnego przedsięwzięcia promocyjnego, które zorganizowane zostanie we Wrocławiu, w Barze „Barbara”, już w najbliższy wtorek, 12 lipca, w godz. 10.00 – 18.00.

- To będzie wspólne spotkanie kilku liczących się w Kotlinie Jeleniogórskiej podmiotów – powiedział Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta miasta. – Poza nami, którzy będziemy reprezentowani podwójnie, jako Miasto i Jeleniogórskie Centrum Kultury, udział weźmie też Szklarska Poręba, Karkonoski Park Narodowy, Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów, Huta Julia w Piechowicach, i in.

Odbędą się warsztaty „Kolory Karkonoszy”, zaprezentowane zostaną „kremy laborantów”, co jest nawiązaniem do historii regionu, odżyją „Karkonoskie Retro Klimaty”, pojawi się nawiązanie do zbliżającego się już bardzo szybko kolejnego Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych. - Bar „Barbara” jest centralnie położonym punktem we Wrocławiu, mieści się przy ul. Świdnickiej, więc u progu wakacji takie przedsięwzięcie ma swoją trudną do przecenienia wartość – dodaje Jerzy Łużniak.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group