Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 7741
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Problem z pediatrą w Mysłakowicach?

Poniedziałek, 6 maja 2019, 6:13
Aktualizacja: Wtorek, 7 maja 2019, 7:33
Autor: WAC
Mysłakowice: Problem z pediatrą w Mysłakowicach?
Fot. WAC
W Mysłakowicach, w tamtejszej przychodni, jest problem ze skorzystaniem z pomocy lekarza pediatry – twierdzi pani Maria w mailu przysłanym do naszej redakcji.
W przychodni w Mysłakowicach od dłuższego czasu brak jest lekarza pediatry – pisze nasza Czytelniczka. Dzieci przyjmuje internista tylko w godzinach wieczornych - 17.00-18.00. Nie zawsze można się do niego dostać - twierdzi.
W okolicy jest duży problem z niedoborem lekarzy rodzinnych, a szczególnie pediatrów – mówi zastępca dyrektora SP ZOZ w Mysłakowicach Agata Kreutzer. - Preferują oni pracę w szpitalu oraz prowadzenie prywatnej praktyki lekarskiej nad zatrudnieniem w przychodniach. Mimo to w przychodni w Mysłakowicach nie zdarzyło się jeszcze, aby danego dnia chore dziecko nie zostało przyjęte do lekarza i to jest dla nas priorytetem. Pięć razy w tygodniu pediatra, konkretnie ja, przyjmuje po południu. Dodatkowo w środy i piątki rano jest u nas inny lekarz tej specjalności Jeśli rodzic koniecznie chce, aby jego dziecko zostało przyjęte rano w poniedziałek, wtorek lub czwartek to grzecznościowo może przywieźć swoje dziecko do przychodni w Karpaczu, gdzie zostanie przyjęte.

Twoja reakcja na artykuł?

4
11%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
8%
Smuci
8
22%
Złości
22
59%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
960
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group