Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 5989
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Półkolonie z TPD

Sobota, 15 lutego 2020, 9:12
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 lutego 2020, 13:29
Autor: Zarząd IKTPD
Jelenia Góra: Półkolonie  z TPD
Fot. Zarząd IKTPD
Zimowisko z Kołem Integracyjnym TPD w Jeleniej Górze trwało podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych (10.02 – do 14.02). Opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8. Zimowisko było bezpłatne.
Zajęcia rozpoczęliśmy spotkaniem p. policjantką Kasią, która bardzo ciekawie mówiła o bezpieczeństwie w czasie ferii. Z paniami Grażynką i Ewą malowaliśmy koszulki, które zabraliśmy na pamiątkę do domu. Pyszne tosty, które sami mogliśmy przygotować, dopełniły i tak bogaty dzień pierwszy – relacjonują uczestnicy.
Drugi dzień przygotowały dla nas panie Iza i Asia, które zaprosiły nas na piżama party. Na kolejny dzień przybył do nas druh hm. Andrzej Gawłowski, który opowiedział o harcerstwie i zaprezentował nam pokaz strzelania do tarczy. Warsztaty plastyczne decoupage – podkładka pod kubek to zaproszenie od pani Asi. Wykonaliśmy prezenty dla ukochanej osoby z okazji walentynek. Eksperymenty przeniosły nas, w jeszcze nam nieznane przedmioty chemii i fizyki. Wspólnie też wykonaliśmy sałatkę owocową. Panie Dominika i Ania spełniły nasze marzenia i zabrały nas na lodowisko. Większość z nas miała pierwszy raz łyżwy na nogach, ale daliśmy radę. Po powrocie czas na niespodziankę. Pizza z Pizzerii Dalmacia. Pychota. Gry i zabawy umilały nam czas pobytu. Kończąc zimowisko każdy z nas otrzymał drobny upominek. – informują uczestnicy.

Serdeczne podziękowania dla młodych wolontariuszy: Antka, Martyny, Julii i Kuby.

Twoja reakcja na artykuł?

16
84%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group