Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6917
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Polcolorit wyróżniony Orłem Eksportu

Sobota, 4 czerwca 2016, 7:45
Aktualizacja: 7:47
Autor: Jel
Piechowice: Polcolorit wyróżniony Orłem Eksportu
Fot. Użyczone
Firma Polcolorit S.A. z Piechowic została wyróżniona w konkursie Orły Eksportu Województwa Dolnośląskiego. Nagrodę otrzymała za swoje działania i osiągnięcia w dziedzinie eksportu. Spółka coraz więcej produktów sprzedaje na rynkach zachodnich i południowych, ze szczególnym uwzględnieniem największych nabywców z Rumunii, Węgier i Czech.

- Trudności na rynkach wschodnich, które do niedawna stanowiły największy procent zbytu, zmobilizowały Polcolorit do opracowania nowego planu eksportowego na najbliższe lata, co otworzyło naszemu przedsiębiorstwu kolejne kierunki rozwoju – twierdzą przedstawiciele firmy Polcolorit. - Obecnie spółka notuje kolejny wzrost w zakresie eksportu, co owocuje nominacjami takimi jak ta w konkursie Orły Eksportu Województwa Dolnośląskiego - dodają.

Regionalne Orły Eksportu to konkurs przeprowadzany na terenie całego kraju. Z każdego województwa kapituła konkursu nominuje przedsiębiorców, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do ożywienia rodzimego eksportu. Oceny dokonują m.in. specjaliści z Ministerstwa Rozwoju, Wojewódzkiego Urzędu Marszałkowskiego, przedstawiciele regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej, a także partnerzy strategiczni konkursu.

Spośród nominacji wybieranych jest kilka kategorii, w których głównym tytułem jest Najlepszy Eksporter.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group