Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 7436
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Po reaktywacji. Wczoraj ruszył klub „Kwadrat”

Piątek, 21 października 2011, 8:33
Aktualizacja: 9:48
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Po reaktywacji. Wczoraj ruszył klub „Kwadrat”
Fot. Petr
Wczoraj, 20 października w budynku Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej odbyła się reaktywacja klubu „Kwadrat”. Podczas uroczystości ponownego otwarcia lokalu wystąpił zespół Chorzy Na Odrę.

„Kwadrat” ruszył z kopyta, to pewne. Podczas wczorajszej reaktywacji klubu, który największe tryumfy święcił w latach 60-tych XX wieku było tłumnie, z humorem i w klimacie utworów Chorych Na Odrę. Formacji, która w Jeleniej Górze grała już wcześniej na Festiwalu Teatrów Awangardowych PESTKA, i która potrafi rozgrzać publikę do czerwoności.

– Bardzo fajny lokal, świetny koncert. Mam nadzieję, że kondycja „Kwadratu”, którą pokazała wczoraj jego szefowa cały czas będzie utrzymywała się na takim samym poziomie. W Jeleniej Górze potrzeba nam klubu, który nie będzie zawodził. Moim zdaniem, „Kwadrat” zapowiada się na właśnie taki klub. Obym się nie mylił – mówi nam Tomasz Warzecha, student i jeden z uczestników reaktywacji „Kwadratu”.

– Wystąpiliśmy we czwartek, na drugi dzień ludzie szli do pracy, a mimo to przyszli i bawili się do późnych godzin nocnych. Słowem był niezły klimat. Z okazji reaktywacji życzę klubowi, czy raczej jego szefowej wszystkiego dobrego – podsumowuje Olek Różanek, wokalista Chorych Na Odrę.

W założeniu w reaktywowanym „Kwadracie” koncerty na żywo będą się odbywały cyklicznie. Klub będzie działał codziennie od godz. 12.00. W lokalu znajduje się „mini galeria” – otwarta w szczególności na prace młodych artystów, którzy chcą się pochwalić swoimi dokonaniami; można skorzystać z Internetu Wi-Fi, a także włączyć się w akcję Uwolnij książkę. Patronat nad klubem objął portal Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group