Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 20 listopada
Imieniny: Edmunda, Rafała
Czytających: 13512
Zalogowanych: 88
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: PiS na Nowym

Wtorek, 20 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 19:04
Autor: konrad
Jelenia Góra: PiS na Nowym
Fot. konrad
W poniedziałek parlamentarzyści i lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości otworzyli nową siedzibę przy ulicy Długiej, w której znajdą się biura poselskie i senatorskie parlamentarzystów PiS-u z okręgu jeleniogórsko-legnickiego.

Na otwarciu zjawił się nawet niemożliwie zabiegany Adam Lipiński, który jest sekretarzem stanu w kancelarii premiera Marcinkiewicza. W krótkim przemówieniu zapowiedział, że będzie się od czasu do czasu spotykał z jeleniogórskimi wyborcami.

Częściej będą w biurze przy Długiej bywać senatorowie: Tadeusz Lewandowski z Jeleniej Góry i Rafał Ślusarz z Gryfowa Śląskiego. Adam Lipiński zapowiedział też, że do Jeleniej Góry przyjeżdżać będą posłowie i senatorowie wybrani z terenu dawnego województwa legnickiego.

Biuro będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 11 do 16.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
321
Tak
36%
Nie
58%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pogodowo
Uwaga... Będzie bardzo ślisko, do tego opady śniegu
 
Jelenia Góra - KARR
Reportaż z 32. Polsko–Niemiecko–Czeskiego Forum Kooperacji Firm
 
Karkonosze
Dyrektor i prezes również wędrują po Karkonoszach
 
Aktualności
Znika wahadło w Marczycach
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group