Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 4881
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Pijany weekend za kierownicą

Poniedziałek, 2 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 lipca 2007, 9:29
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Pijany weekend za kierownicą
Fot. Archiwum
Kierowcy „pod gazem” sprawcami wypadków.

Dwa rozbite samochody i trzech mężczyzn w szpitalach to skutek brawury za kierownicą połączonej z nietrzeźwością prowadzących.

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę w gminie Stara Kamienica. 21-letni kierowca mazdy nie opanował samochodu na zakręcie i skończył jazdę rozbijając auto o przydrożną barierkę. – Sprawca wypadku miał 1, 24 promile alkoholu w organizmie. Okazało się także, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi: zabrał mu je sąd – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Do jeleniogórskiego szpitala trafił ranny pasażer mazdy, ale po opatrzeniu ran i wbrew zaleceniom lekarzy opuścił lecznicę na własną prośbę. Nietrzeźwego kierowcę osadzono w policyjnej izbie zatrzymań. Grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Z kolei na odcinku drogi z Pisarzowic do Kamiennej Góry poważnemu wypadkowi uległ samochód prowadzony przez kolejnego pijanego kierowcę. W organizmie miał 1, 12 promila alkoholu. Bardziej nietrzeźwy był pasażer (2,3 promile). Obaj mężczyźni trafili do szpitala z licznymi złamaniami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group