Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 11223
Zalogowanych: 61
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pasowanie w Przedszkolu nr 4

Wtorek, 30 października 2018, 6:21
Aktualizacja: Czwartek, 1 listopada 2018, 20:37
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: Pasowanie w Przedszkolu nr 4
Fot. Angelika Grzywacz- Dudek
Ogromne emocje towarzyszyły dzieciom, a także ich rodzicom i dziadkom podczas uroczystego pasowania najmłodszych na przedszkolaka w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Jeleniej Górze. Piękna akademia odbyła się w piątek (26.10). – To było dla mnie ogromne przeżycie, łezka zakręciła mi się w oku – mówiła Aleksandra Jasińska, mama Karolinki z grupy VI.

Oficjalnie do grona społeczności Miejskiego Przedszkola nr 4 w Jeleniej Górze wstąpiło 25 maluszków z grupy Motylków oraz 18 dzieci z grupy Krasnoludków. Zanim jednak symboliczny ołówek dyrektor Violetta Pyrzanowska położyła na ich ramieniu, maluszki zaprezentowały to, czego zdążyły się od września br. nauczyć.

„Motylki” do występu przygotowała Katarzyna Józefowicz, która z zaangażowania w życie przedszkolne „przetestowała” również rodziców. Natomiast „Krasnoludki” wierszy, piosenek i tańców nauczyły panie: Małgorzata Duszkiewicz i Elżbieta Sokolińska. Przygotowany przez nie program wzbudził prawdziwy podziw, ponieważ maluszki zdążyły opanować całe teksty, nie miały też problemu z układem tanecznym.

- Byłam bardzo mile zaskoczona, że dzieci zostały tak pięknie przygotowane przez nasze panie, a moje córeczki były takie odważne – mówiła Marcelina Szklarek, mama bliźniaczek: Leny i Igi.

Po występach, pasowaniu i prezentach był czas na poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz panie wspomagające grupy: Dorotkę i Monikę.

- Dzieci się naprawdę pięknie zaprezentowały, a emocje towarzyszyły wszystkim: dzieciom, rodzicom, dziadkom, ale również nam: nauczycielom i dyrekcji – podsumowała dyrektor placówki Violetta Pyrzanowska. – To jest zawsze niezwykły dzień i wielkie święto w naszym przedszkolu, co wyraźnie było widać podczas tegorocznej uroczystości – dodała.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz koleją?

Oddanych
głosów
196
Tak, często
13%
Czasami
46%
Nigdy
7%
Nie, wolę autobus
5%
Nie, bo mam samochód
29%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Ile wody powinniśmy pić w ciągu doby?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Śmierć w Staniszowie!
 
Aktualności
W Staniszowie zabawa trwa
 
Aktualności
Koncert w Zachełmiu
 
Turystyka
Z taśmy do kolejki
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group