Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 5943
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Oldschoolowe bryki i motory zaprezentowano pod ratuszem

Wtorek, 1 maja 2012, 14:28
Aktualizacja: Środa, 2 maja 2012, 7:56
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Oldschoolowe bryki i motory zaprezentowano pod ratuszem
Fot. Petr
Blisko 80 oldschoolowych samochodów i jednośladów zaprezentowano dziś pod ratuszem w Jeleniej Górze w ramach finałowego etapu „Rajdu Liczyrzepa II” autorstwa niemieckiego DKW–Clubu i Izerskokarkonoskiego Klubu Auto Retro „Ikar”. – Nie mogliśmy oczu oderwać od tych bryk i motorów. Wspaniała impreza, oby więcej takich – mówią Patryk i Martyna Kowal, uczestnicy.

Niemieckie DKW, mercedesy i audi; amerykańskie fordy, cadillaki, nasze rodzime syrenki 105 i najróżniejsze motocykle oto co można było zobaczyć dzisiaj na Placu Ratuszowym w ramach specjalnego pokazu zorganizowanego przez DKW-Club i Izerskokarkonoski Klub Auto Retro „Ikar”. W imprezie uczestniczyły tłumy jeleniogórzan i mieszkańców sąsiednich miejscowości.

– Celem pokazu jest zaprezentowanie pojazdów „z duszą”; zabytków motoryzacji z różnych krajów, które kiedyś poruszały się po światowych drogach. Ale nie tylko, to także doskonała okazja do zobaczenia najpiękniejszych miejsc Kotliny Jeleniogórskiej dla uczestników naszego rajdu. Bardzo się cieszę, że w pokazie wzięło udział aż tyle osób – mówi Romuald Szymański, wiceprezes klubu Auto Retro „Ikar”, współorganizator imprezy.

– Przepadamy za imprezami z udziałem oldschoolowych pojazdów. Od tych, które wjechały na Plac Ratuszowy nie mogliśmy oczu oderwać. Wspaniały pokaz, oby było więcej takich – oceniają Patryk i Martyna Kowal z Marciszowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group