Sobota, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 6062
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Obnażał się publicznie – trafi przed sąd

Środa, 22 czerwca 2011, 16:25
Aktualizacja: 19:18
Autor: Angela
Jelenia Góra: Obnażał się publicznie – trafi przed sąd
Fot. SM
Dzisiaj strażnicy miejscy zatrzymali 41 – letniego jeleniogórzanina, który od kilku dni publicznie obnażał się i masturbował na Zabobrzu. W trakcie zatrzymania mężczyzna był pod wpływem alkoholu, miał ponad promil. Po wytrzeźwieniu przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

O nieobyczajnym zachowaniu mężczyzny mieszkańcy Zabobrza alarmowali strażników miejskich od kilku dni. Zgłaszający twierdzili, że 41- latek wychodzi na ulicę, rozbiera się, a następnie "bawi się swoimi narządami płciowymi".

Najczęściej był widziany przy ul. Karłowicza i Różyckiego, ale bywał też w innych częściach Zabobrza. Kiedy strażnicy dojeżdżali na zgłoszone miejsce, mężczyzny już nie było. Dzisiaj zboczeniec miał jednak mniej szczęścia. Został zatrzymany w krzakach przy al. Jana Pawła II na wysokości ul. Karłowicza, gdzie po swoich „wyczynach” pił z kolegą piwo.

Marka P. osadzono na policyjnym dołku do wytrzeźwienia. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów, ale nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.Sprawa została skierowana do sądu, który zdecyduje o dalszym losie 41 – latka.

Strażnicy apelują do mieszkańców, którzy byli świadkami obnażania się mężczyzny, by zgłosili się na policję lub na straż miejską.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (51) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group