Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 10 lutego
Imieniny: Elwiry, Jacka
Czytających: 10467
Zalogowanych: 27
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

: Nowe auta dla policji

Wtorek, 13 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2005, 16:08
Autor: TEJO
Pięć kolejnych radiowozów mają do dyspozycji stróże prawa. Pojazdy zostały zakupione z budżetu Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Nowiutkie skody octavie już jeżdżą w patrolach, najczęściej policji drogowej, ale nie tylko. Jak mówi komisarz Edyta Bagrowska, ten zakup był bardzo potrzebny. - Niektóre nasze radiowozy pochodzą z 1993 roku. Są już wysłużone - tłumaczy kom. Bagrowska.

Policja wzbogaciła się także ostatnio o dwa terenowe nissany. Trafiły one do komisariatów w Szklarskiej Porębie i Karpaczu. Bardziej przydadzą się w górskich warunkach. W policyjnych garażach jest także ford transit, specjalnie przystosowany do przewozu więźniów i osób zatrzymanych.

W sumie policja ma kilkadziesiąt pojazdów: zarówno oznakowanych radiowozów, jak i samochodów na cywilnych numerach, wykorzystywanych na co dzień przez funkcjonariuszy w Jeleniej Górze i powiecie.

Sonda

Ile pączków zamierzasz zjeść w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
90
1
32%
2-3
40%
4-5
6%
Więcej niż 5
22%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Karkonosze wygrywają bezapelacyjnie!
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Pomagamy
Pilchowice dla Emilki z Jeleniej Góry
 
Karkonosze
Piosenka o Karkonoszach
 
Aktualności
Śpiew z wnętrza skały – opowieść o skale Chybotek
 
Aktualności
Finał „The Voice Senior” z Violettą Kapcewicz
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group