Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 8902
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Niemożliwe jest możliwe – Tydzień Przedsiębiorczości w Szkole Bankowej

Wtorek, 13 listopada 2012, 9:28
Aktualizacja: 9:31
Autor: wsb
Region: Niemożliwe jest możliwe – Tydzień Przedsiębiorczości w Szkole Bankowej
Fot. Organizator
Jak zjeść słonia? Co to są „okulary pomysłów”? Jak robić biznes w Internecie? Jak stać się medialnym? Czy opłaca się grać fair? Co jest lepsze: Pepsi czy Cola? Czy można uciec przed reklamą? Na te i inne pytania będą szukali odpowiedzi uczestnicy Tygodnia Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Celem wydarzenia, wpisującego się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, jest promowanie przedsiębiorczych postaw oraz nauka praktycznych umiejętności z zakresu biznesu, inwestowania, rozwoju osobistego oraz autoprezentacji.  Między 12 a 16 listopada ponad 1000 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całego regionu weźmie udział w kilkudziesięciu warsztatach, wykładach i prezentacjach pod hasłem „Niemożliwe jest możliwe”.

- Tworząc program tegorocznego Tygodnia Przedsiębiorczości, położyliśmy szczególny nacisk na pobudzenie wśród młodzieży kreatywności oraz odwagi w realizowaniu własnych pomysłów – mówi Joanna Macalik, koordynator wydarzenia. – Dlatego zaprosiliśmy gości specjalnych, których dokonania pokazują, że warto realizować własne pasje, nawet jeśli wydaje się to trudne albo wręcz niemożliwe – dodaje. WSB odwiedzą Mirosław Hermaszewski – pierwszy i jedyny polski kosmonauta oraz ekipa studenckiej wyprawy „Busem przez Świat”.

Jak co roku, program warsztatów przygotowany przez Wyższą Szkołę Bankową odpowiada zwłaszcza potrzebom uczniów klas maturalnych. Specjalnie z myślą o tegorocznych maturzystach przygotowane zostały między innymi zajęcia dotyczące planowania kariery zawodowej, realizacji wyznaczonych celów, kreatywności czy autoprezentacji. Podobnie jak w ubiegłych latach, w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się również seminarium dla nauczycieli oraz dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych.

Szczegóły dotyczące Tygodnia Przedsiębiorczości w WSB we Wrocławiu można znaleźć pod adresem:
http://www.wsb.wroclaw.pl/tydzienprzedsiebiorczosci

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
352
Nigdy
20%
Rzadko
43%
Czasami
25%
Często
13%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group