Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 7124
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Motocykliści (i nie tylko) dzieciom

Wtorek, 5 grudnia 2017, 7:08
Aktualizacja: Środa, 6 grudnia 2017, 5:47
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Motocykliści (i nie tylko) dzieciom
Fot. Przemek Kaczałko
Grupa Motocyklowa Karkonosze po raz kolejny zmobilizowała się, aby sprawić dzieciom trochę radości. Podobnie jak przed rokiem, jeźdźcy na stalowych rumakach pojawili się na Placu Ratuszowym, aby z okazji Mikołajek obdarować dzieci słodkimi upominkami, a następnie udali się do Domu Dziecka "Dąbrówka".

Motocykliści z Jeleniej Góry i okolic po raz trzeci zmobilizowali się, aby wywołać uśmiechy na twarzach dzieci. Rok temu skrzyknęli się na pierwsze Mikołajki, a w czerwcu podobną akcję przeprowadzili z okazji Dnia Dziecka. - Dzieci w Dąbrówce bardzo się cieszą jak przyjeżdżamy, bo nie mają zbyt często gości z zewnątrz - przyznał Jarosław Przybylski z grupy Motocyklowej Karkonosze, którą tworzą przedstawiciele różnych branż, połączeni pasją oraz dobrym sercem.

W akcji wzięli udział nie tylko motocykliści, ale i ratownicy medyczni, strażacy (OSP Mysłów i OSP Wiejska), policja oraz miłośnicy czterech kółek. W centrum miasta każdy chętny został obdarowany słodkościami, miał okazję zasiąść za sterami każdego z pojazdów, a następnie kolumna przejechała do Cieplic na wspomniane spotkanie z podopiecznymi z Domu Dziecka.

Uczestnicy podkreślali, że tego typu wydarzenia są doskonałą okazją do poprawy wizerunku, bo nie każdy motocyklista to dawca organów. - Jak widzimy uradowane minki dzieci, to sami miękniemy. Chcemy pokazać, że motocykliści to nie tylko szalejący na motorach dawcy organów, ale też ludzie z dużym sercem - dodał J. Przybylski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
394
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
21%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
31%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group