Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 6136
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Międzynarodowy turniej koszykówki – w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 8 września 2011, 16:36
Aktualizacja: Piątek, 9 września 2011, 11:44
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Najbliższy weekend zapowiada się bardzo interesująco dla kibiców damskiej koszykówki. W dniach od 9 do 11 września w Jeleniej Górze odbędzie się XIV Międzynarodowy Turniej Koszykówki Kobiet – Polska Basket – Jelenia Góra 2011.

Na starcie turnieju zjawią się silne drużyny z ekstraklasy niemieckiej, słowackiej, czeskiej, a także z Polski. Na parkietach przy ul. Sudeckiej oraz w SP 10 przy ul. Morcinka zobaczymy zespoły: Halle Lions (Niemcy), Rużomberoku (Słowacja), Kary Trutnov (Czechy), a także AZS INEA Poznań (PLKK), MUKS Poznań (I-liga), Odra Brzeg (PLKK), Artego Bydgoszcz (PLKK). Kopciuszkiem w stawce wydaje się być gospodarz zawodów: Basket Pro Jelenia Góra (niegdyś MKS MOS Karkonosze).

Zapraszamy kibiców koszykówki do wsparcia naszych dziewczyn w towarzyskiej rywalizacji z niezwykle silnymi rywalkami.

Program turnieju:

9. września - piątek - sala Szkoły Podstawowej Nr 10 przy ul. Gustawa Morcinka 31
godz. 12.00 - SV HALLE Lions – Basket Pro Jelenia Góra
godz. 14.00 - ARTEGO Bydgoszcz - KS ODRA Brzeg
godz. 15.45 - uroczyste otwarcie turnieju
godz. 16.30 - BK KARA Trutnov - AZS INEA Poznań
godz. 18.30 - MBK Rużomberok - MUKS Poznań

10. września - sobota - hala sportowa przy ul. Sudeckiej 42
godz. 9.30 - ARTEGO Bydgoszcz - MUKS Poznań
godz. 11.30 - MBK Rużomberok - KS ODRA Brzeg
godz. 17.00 - BK KARA Trutnov – Basket Pro Jelenia Góra
godz. 19.00 - AZS INEA Poznań - SV HALLE Lions

10. września - sobota - sala Szkoły Podstawowej Nr 10 przy ul. Gustawa Morcinka 31
godz. 9.30 – Basket Pro Jelenia Góra - AZS INEA Poznań
godz. 11.30 - SV HALLE Lions - BK KARA Trutnov
godz. 17.00 - ARTEGO Bydgoszcz - MBK Rużomberok
godz. 19.00 - KS ODRA Brzeg - MUKS Poznań

11. września - niedziela - hala sportowa przy ul. Sudeckiej 42
godz. 8.30 - mecz o VII miejsce
godz. 10.30 - mecz o V miejsce

11. września - niedziela - sala SP 10 przy ul. Gustawa Morcinka 31
godz. 10.00 - mecz o III miejsce
godz. 12.00 - mecz o I miejsce
godz. 13.45 - uroczyste zakończenie turnieju

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group