Piątek, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 3359
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mecze w późniejszym terminie

Czwartek, 24 stycznia 2008, 17:22
Aktualizacja: 17:37
Autor: JEN
JELENIA GÓRA: Mecze w późniejszym terminie
Fot. ROB
Mecze zaplanowane na najbliższą sobotę, w związku z narodową żałobą, która potrwa do 26 (sobota) do godz. 19., odbędą się w innych terminach. Zdecydowały o tym różnie centralne związki sportowe.

PZKosz przeniósł spotkania najbliższej kolejki na środę (30 stycznia). Dlatego mecz Sudetów nie odbędzie się w sobotę (26 stycznia o godz. 15).

Inaczej zadecydował Związek Piłki Ręcznej w Polsce i zgodził się na rozegranie spotkań w sobotę – po żałobie. Tak będzie w przypadku meczu pomiędzy Finepharm Carlos a Zgodą Ruda Śląska – Bielszowice, który odbędzie się o godz. 19 w hali przy ul. Złotniczej. Wstęp, przypominamy, wolny.

Również rozegrany zostanie mecz o mistrzostwo I ligi kobiet gr. B pomiędzy MKS MOS Karkonosze a Chrobrym Głuchołazy w sobotę (26 stycznia o godz. 19) w hali sportowej SP 10 przy ul. Morcinka. Tutaj też wstęp wolny.

Nie będzie też zmiany terminu meczu ekstraklasy żeńskiego basketu pomiędzy Finepharm AZS KK a Lotosem Gdynia. Jak planowano, odbędzie się w hali przy ul. Sudeckiej w poniedziałek (28 stycznia o godz. 17.).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group