Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 8716
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Matka zostawiła 2–letnie dziecko i poszła na imprezę

Poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 10:59
Aktualizacja: 11:09
Autor: Angela
Sąd rodzinny zadecyduje o dalszych losach dwuletniej dziewczynki, którą w sobotę (10.08) o godz. 22.15 matka zostawiła w swoim mieszkaniu przy ul. Pułaskiego w Jeleniej Górze i poszła na imprezę. Dziecko było pod opieką najprawdopodobniej nietrzeźwego znajomego 25– latki.

O nieprawidłowej opiece na dwuletnim dzieckiem policję powiadomił jeden z mieszkańców. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, w mieszkaniu była tylko śpiąca kobieta, która nawet nie wiedziała, że w innym pokoju jest dziecko.

Jak ustalono, opiekę na dziewczynką miał sprawować znajomy matki, ale najprawdopodobniej był pijany i wyszedł z mieszkania zanim policja dotarła na miejsce. Dwulatkę zabrano do jeleniogórskiego szpitala, gdzie jej stan określono jako dobry, ale lekarz stwierdził, że dziecko było brudne i zaniedbane.

Obecnie okoliczności sprawy szczegółowo sprawdza policja. Sprawę przekazano do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Jeleniej Górze, który zadecyduje o losach dziewczynki po opuszczeniu przez nią szpitala.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group