Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 6256
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra-Cieplice: Magia laserów, teatru, ognia i lodu

Sobota, 14 stycznia 2012, 8:41
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 8:06
Autor: Petr
Jelenia Góra-Cieplice: Magia laserów, teatru, ognia i lodu
Fot. Abiik
Dynamiczne iluminacje elewacji budynków i innych obiektów. Pokaz laserowy, teatr ognia a potem latające lampiony i dyskoteka na kolorowym lodzie. Tak wyglądał IV Karkonoski Festiwal Światła w Jeleniej Górze–Cieplicach. – Było z pompą – mówią uczestnicy.

IV Karkonoski Festiwal Światła zainaugurowany w piątek w Jeleniej Górze-Cieplicach jest bez wątpienia jedną z najciekawszych propozycji w kalendarzu imprez przewidzianych w regionie w A. D. 2012. Trwający w sumie przez trzy dni (wielki finał odbędzie się jutro, tj. 15 stycznia) - stanowi jedyne w swoim rodzaju widowisko z wykorzystaniem światła w jego najróżniejszych odmianach. Począwszy od najbardziej klasycznych, ognistych iluminacji, poprzez nowatorskie spektakle wizualne skończywszy na pokazach laserowych.

– Było z wielką pompą, trzeba to przyznać. Zdecydowanie najbardziej podobał mi się pokaz laserowy na Placu Piastowskim – niezwykła gra kolorowych świateł z muzyką w tle, której nie da się zapomnieć. Z wielką przyjemnością polecam festiwal światła wszystkim, którzy do tej pory nie mieli z nim do czynienia. Ja uczestniczę już po raz trzeci i zawsze będę uczestniczył – entuzjazmuje się Marek Świerczewski, jeleniogórzanin.

– Na IV Karkonoski Festiwal Światła przyjechaliśmy ze Zgorzelca. Znajomi stąd mówili nam, że warto. I mieli rację. Te wszystkie podświetlone mury i rzeźby, teatr ognia, życzenia do nieba z latającymi lampionami, to trzeba zobaczyć – dodają Anna i Łukasz Mazurowie.

Istotnie bowiem, atrakcje przygotowane w ramach IV Karkonoskiego Festiwalu Światła robią duże wrażenie. Szczegółowy program na dziś i jutro znajdą Państwo na stronie internetowej: www.kfs24.pl. Organizatorem imprezy jest firma LBL s.c. Partnerem handlowym PHILIPS.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (72)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
836
Tak
57%
Nie
43%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
 
Rozmowy Jelonki
Prace idą żwawo
 
Polityka
Piechowice: Burchacki vs. Kubielski
 
Karkonosze
Premiera już za tydzień
 
Aktualności
Patryk dziękuje uczestnikom pikniku
 
Aktualności
Diamencikowe stroje są super
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group