Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9343
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Kucharz – bezpłatna nauka zawodu w szkole z internatem

Poniedziałek, 10 czerwca 2019, 12:18
Aktualizacja: Wtorek, 11 czerwca 2019, 12:50
Autor: Organizator
Mysłakowice: Kucharz – bezpłatna nauka zawodu w szkole z internatem
Fot. Użyczone/Organizator
Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Mysłakowicach przy współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu zaprasza do kształcenia w Szkole Branżowej I stopnia w zawodzie kucharz. Chętni mogą zgłaszać się do rekrutacji i rozpocząć edukację w szkole branżowej, aby zdobyć zawód.

Nabór skierowany jest do absolwentów szkół gimnazjalnych i podstawowych, którzy ukończyli 15 lat. OSiW OHP w Mysłakowicach oferuje naukę atrakcyjnego zawodu, który daje gwarancję zatrudnienia i ciekawej pracy. Ponadto zapewnia uczniom bezpłatny pobyt w internacie, całodzienne wyżywienie oraz fachową pomoc wychowawczą, pedagogiczną i psychologiczną.

Zajęcia lekcyjne oraz praktyczna nauka zawodu na warsztatach szkoleniowych odbywa się na terenie ośrodka. Uczeń kończący szkołę branżową w OHP otrzyma świadectwo ukończenia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Karpaczu oraz zdobędzie kwalifikacje zawodowe.

W trakcie nauki uczniowie podpisują umowę o pracę jako młodociani pracownicy i otrzymują z tego tytułu wynagrodzenie. Uczniowie są także objęci ubezpieczeniem zdrowotnym oraz pomocą socjalną Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Dodatkowo OSiW OHP w Mysłakowicach oferuje rozwój umiejętności i zainteresowań w ramach kół sekcyjnych, jak również zdrowe i aktywne spędzanie czasu wolnego pod okiem wykwalifikowanej kadry wychowawczej.

Realizowane są także projekty międzynarodowe, które dają możliwość korzystania z wsparcia programów grantowych. Jest to przede wszystkim Polsko- Niemiecka Wymiana Młodzieży, której głównym celem jest poprawa wzajemnego zrozumienia i integracja młodzieży

Bliższych informacji o naborze można uzyskać pod adresem: Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Mysłakowicach, ul. Jeleniogórska 20, e-mail: osiwmyslakowice@ohp.pl, tel: 75 713 15 33 i 75 713 17 13.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group