Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8378
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Sobieszów: Księżniczki i rycerze zawitali do Sobieszowa

Poniedziałek, 27 maja 2013, 6:30
Aktualizacja: 10:10
Autor: Mestra
Jelenia Góra/Sobieszów: Księżniczki i rycerze zawitali do Sobieszowa
Fot. mestra
Korony mieniące się złotym i srebrnym blaskiem, niezawodne szable i tarcze broniące przed smokami, suknie i zbroje – księżniczki i rycerze przybyli wczoraj (26.05) do Miejskiego Domu Kultury „Muflon”, aby podczas Poranku Rodzinnego z „Błękitnym Rycerzykiem” świętować Dzień Mamy.

Za sprawą filmów animowanych z serii „Przygody Błękitnego Rycerzyka”, „Muflon” zmienił się w prawdziwy zamek, wypełniony kilkuletnimi księżniczkami oraz rycerzami. Podczas warsztatów plastycznych maluchy malowały bajkowy zamek oraz kolorowe serca dla mam. Nauczyły się również piosenki, przygotowanej specjalnie z okazji Dnia Mamy. Machając do swoich mam własnoręcznie przygotowanymi sercami, śpiewały: „I już nigdy nie smuć się mamo, mamo kocham Cię!”

Najmłodsi odpowiadali również na pytanie: „Za co kocham swoją mamę”. Wśród odpowiedzi można było usłyszeć m.in. „za to, że robi pyszne jedzenie”, „za to, że mnie urodziła”, „za to że ma dla mnie czas” czy „za tatusia”. Wszystkie odpowiedzi małych rycerzy i księżniczek pojawią się w reportażu, który organizatorzy zaprezentują podczas kolejnego Poranka Rodzinnego.

Niedzielne spotkanie uświetnił krótkim występem zespół śpiewaczy „Sybiraczki”, a zaraz po nim pojawiła się w sali widowiskowej słodka niespodzianka – wyjątkowy tort w kształcie serca z najlepszymi życzeniami dla mam.

– Jesteśmy tu po raz kolejny i za każdym razem organizatorzy zaskakują nas wspaniałymi pomysłami. Podczas tych Poranków świetnie bawi się zarówno nasza córka, jak i my – mówiła Marta Wojciechowska, jedna z uczestniczek imprezy w MDK „Muflon”.

Kolejny Poranek zaplanowany jest na 23 czerwca – tym razem najmłodsi w bajkowej atmosferze świętować będą Dzień Taty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
212
Nigdy
22%
Rzadko
42%
Czasami
23%
Często
14%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group