Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 2222
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Piątek, 8 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:40
Autor: kmp

<b>Kowary, ul. Zamkowa</b>
Funkcjonariusze KP w Kowarach w wyniku realizacji sprawy operacyjnej ustalili, że 34-letnia kowarzanka pracownica jednej z firm kredytowych w Kowarach dopuściła się oszustwa komputerowego, kapitałowego, fałszowania dokumentów na szkodę wielu osób. Do tej pory ustalono 11 osób pokrzywdzonych. Łączna suma strat wynosi 4164,53 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, ul. Chełmońskiego</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za kradzież z włamaniem w celu obycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy.

<b>Piechowice, ul. Kolejowa</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 45-letniego mieszkańca Piechowic poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu do dalszych czynności w Prokuraturze Rejonowej w Jeleniej Górze w kierunku artykułu 286§1 kk, tj. oszustwo o art.270§1 kk, tj. fałszowanie dokumentów.

<b>Jelenia Góra, ul. Karkonoska</b>
Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań zatrzymali 25 letniego mieszkańca gminy Stara Kamienica poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze za jazdę w stanie nietrzeźwości w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 miesięcy.

<b>Karpacz, ul. Obrońców</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 46 mieszkańca Karpacza, który jechał w stanie nietrzeźwości -0,8 promila.

<b>Płoszczyna</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 27-letniego mieszkańca Płoszczyny, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości -1,72 promila.

<b>Janówek</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali rowerzystę lat 65 mieszkańca Janówka, który jechał w stanie nietrzeźwości – 0,8 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group