Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 6376
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krokus Jazz Festiwal – konkurs!

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 14 października 2015, 8:44
Aktualizacja: 8:48
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Krokus Jazz Festiwal zbliża się wielkimi krokami, zatem warto zdobyć bilety, które się kończą. Światowe gwiazdy muzyki jazzowej zawitają do Jeleniej Góry w dn. 23–25.10, a dzięki organizatorom mamy dla naszych Czytelników upominki festiwalowe.

Jeden z zespołów, który przybędzie na Krokus Jazz Festiwal będzie nagrywać w Jeleniogórskim Centrum Kultury swoją płytę, kolejna grupa ma z kolei w planach nagranie płyty dvd w trakcie koncertu, więc warto wziąć udział i stać się cząstką ich historii. Bilety już się kończą, więc tradycyjnie KJF zapełni Klub Kwadrat po brzegi.

Z okazji festiwalu mamy dla naszych Czytelników mamy gadżety festiwalowe: dwie płyty z ubiegłorocznej edycji, jedną koszulkę oraz dwie smyczki. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:
Która edycja Krokus Jazz Festiwalu odbędzie się w tym roku w Jeleniej Górze?

Wygrywa pierwszy (płyta, koszulka, smyczka) i trzeci (płyta, smyczka) e-mail z poprawną odpowiedzią przesłaną na adres: redakcja@jelonka.com. W treści prosimy również o podanie danych kontaktowych w celu weryfikacji przy odbiorze nagrody.

Szczegółowy program festiwalu oraz imprez towarzyszących jest dostępny na stronie organizatora:
http://www.krokusjazzfestiwal.pl/index.php#event

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ech......... 14-10-2015 9:24
pozbywacie się starych przez nikogo niechcianych gadżetów.....co to za konkursy...panie Marconi...wstyd i żenada..............

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group