Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 31 grudnia
Imieniny: Sylwestra, Mariusza
Czytających: 12899
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: KP: Potrącił pieszego i uciekł

Poniedziałek, 3 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 6 stycznia 2006, 21:47
Autor: kmp
W dniu 1 października br o godzinie 14.15 w Jeleniej Górze na ulicy Grunwaldzkiej kierowca Poloneza nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu 34-letniemu jeleniogórzaninowi.

Pieszy w wyniku potrącenia doznał złamania lewej nogi, a kierowca Poloneza uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany w wyniku działań operacyjnych po czterech godzinach. Sprawcą wypadku okazał się nim 41-letni mieszkaniec Jeleniej Góry.

Przebadano go na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Miał 2,88 promila. Mężczyźnie pobrano krew do badań, a następnie trafił do Policyjnego Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo- Śledcza Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
516
Tak
80%
Nie
20%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polska Paradoksów A.D. 2026
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Koniec stacji PKP w Mikułowej
 
Karkonosze
Ratownicy wchodzili na Śnieżkę po pijanego!
 
Kilometry
Spaliło się pół ciężarówki
 
Kilometry
Pociągi wrócą do Bolkowa
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group