Sobota, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5226
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Komisja w Uroczysku

Wtorek, 29 października 2019, 8:14
Aktualizacja: Środa, 30 października 2019, 6:42
Autor: WAC
Piechowice: Komisja w Uroczysku
Fot. Starostwo Powiatowe
W dość nietypowym miejscu – w Ośrodku Uroczysko w Piechowicach odbyło się wczoraj (28.10) wyjazdowe posiedzenie Komisji Turystyki, Sportu i Promocji Rady Powiatu Jeleniogórskiego.

Wczorajsze posiedzenie było przedostatnim z serii odbywających się w poszczególnych gminach powiatu jeleniogórskiego. W spotkaniu uczestniczyli m.in.: starosta jeleniogórski - Krzysztof Wiśniewski, członkowie Rady Powiatu Jeleniogórskiego, przedstawiciele samorządu Piechowic oraz Nadleśnictwa Szklarska Poręba.

W pierwszej części posiedzenia radni powiatowi omawiali problemy związane ze zbliżającą się sesją Rady Powiatu. W drugiej - z udziałem miejscowych samorządowców rozmawiano między innymi o problemach komunikacyjnych regionu i współpracy powiatu z Nadleśnictwem Szklarska Poręba. Poruszono też temat ewentualnej zmiany nazwy Powiatu z Jeleniogórski na Karkonoski oraz budowania wspólnej dla regionu tożsamości kulturowej.

Za miesiąc kończące cykl posiedzenie Komisji Turystyki, Sportu i Promocji Powiatu odbędzie się w Jeżowie Sudeckim. Podczas grudniowej sesji Rady Powiatu ma zostać przedstawiony raport będący podsumowaniem spotkań.

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
0
0%
Hahaha
6
46%
Nudzi
1
8%
Smuci
2
15%
Złości
3
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group