Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 16094
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolędowali, że hej! Jak to przedszkolaki

Środa, 11 stycznia 2012, 8:54
Aktualizacja: 8:55
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Kolędowali, że hej! Jak to przedszkolaki
Fot. Petr
Tradycyjne kolędy, „Aniołki jak wróbelki” i inne świąteczne piosenki rozbrzmiały wczoraj w sali Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze podczas V Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. – Dzieci kolędowały, że hej! – podsumowuje jedna z uczestniczek.

Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek w wykonaniu najmłodszych jeleniogórzan to niewątpliwie jedna z najciekawszych imprez organizowanych w mieście z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Z jednej strony stanowi on doskonałą okazję do zaprezentowania umiejętności „małych kolędników”, z drugiej – pozwala zintegrować się środowisku nauczycieli, dzieci oraz dorosłych uczestniczących w życiu przedszkoli funkcjonujących w stolicy Karkonoszy.

– Jak zwykle dzieci kolędowały, że hej! Zresztą, jak to przedszkolaki, które mają przecież tyle energii. Mój synek wprost uwielbia tę imprezę i zawsze bardzo przeżywa, że będzie śpiewał na scenie wraz z kolegami i koleżankami. No i że będzie miał okazję do przebrania się w strój świąteczny – mówi nam pani Anna, jedna z uczestniczek.

Istotnie bowiem prócz talentów wokalnych dzieci prezentowały wczoraj przeróżne kostiumy, w które przebrały się z okazji kolejnego przeglądu kolęd i pastorałek. Było bardzo świątecznie i z wielkim humorem. Słowem, impreza udała się świetnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz "na sobie" jakikolwiek tatuaż?

Oddanych
głosów
914
Tak
10%
Nie
62%
Zamierzam sobie zrobić
3%
Nigdy sobie nie zrobię
26%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
14 lat do mistrzyni
 
Polityka
O herbie powiatu
 
Aktualności
Lodowisko lada dzień
 
112
Gigantyczny korek
 
112
TIR w rowie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group