Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 3435
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głuchołazy: Jeleniogórskie szczypiornistki uczestniczkami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Czwartek, 20 czerwca 2013, 0:36
Aktualizacja: 0:42
Autor: MDvR
Głuchołazy: Jeleniogórskie szczypiornistki uczestniczkami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Fot. użyczone
Trzy zawodniczki KPR–u Jelenia Góra, będące w kadrze Dolnego Śląska w kategorii juniorek: Zuzanna Kulas (rocznik 1998), Natalia Janas (1999) i Agata Skowrońska (1999) będą w dniach 21–23 czerwca uczestniczkami rozgrywek półfinałowych Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która zostanie rozegrana w Głuchołazach na Opolszczyźnie.

Nasza kadra dolnośląska (16 dziewcząt), podobnie jak ma to miejsce w przypadku pozostałych reprezentacji składa się z najlepszych zawodniczek danego województwa. Zawodniczki do rozgrywek przygotowują się przez cały rok na zgrupowaniach kadry, w których doskonalą technikę gry, jak i wspólne zgranie się zespołu. Generalnym celem tego typu szkolenia jest pozyskanie do szerokiej kadry narodowej kolejnego rocznika najbardziej uzdolnionych zawodniczek młodego szczypiorniaka. Wypada naszym młodym piłkarkom ręcznym życzyć udanych występów oraz osiągnięcia kolejnych celów sportowych przynoszących chlubę miastu, klubowi, jak i rodzicom zawodniczek.

Awans do rozgrywek finałowych uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdego półfinału. W naszej grupie znajdują się kadry województw: opolskiego, łódzkiego i śląskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group