Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5629
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Jeleniogórski powiat opatentował logotyp Karkonoszy

Wtorek, 23 września 2014, 8:32
Aktualizacja: 8:34
Autor: Mea
Powiat: Jeleniogórski powiat opatentował logotyp Karkonoszy
Fot. Archiwum Starostwa
Logotyp Karkonoszy i hasło „Mam w sobie Ducha Gór” we wrześniu został opatentowany na 10 lat. To duży sukces współpracy powiatu, gmin i miast regionu jeleniogórskiego.

Logo zostało opatentowane ze wspólnych pieniędzy powiatu i gmin: Janowice Wielkie, Jeżów Sudecki, Mysłakowice, Podgórzyn oraz miast: Piechowice, Jelenia Góra, Karpacz, Kowary i Szklarska Poręba w ramach „Porozumienia w sprawie wzajemnej współpracy w zakresie wspólnej promocji turystycznej”. Warto podkreślić, że taka współpraca trwa już od 10 lat.

Korzystać z logotypu mogą osoby prowadzące działalność turystyczną, stowarzyszenia, instytucje, hotele, restauracje itp., które najpierw wystąpią z wnioskiem do Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze i uzyskają zgodę.

Wniosek umieszczony jest na stronie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze na podstronie „do pobrania”. Prawo ochronne obowiązuje przez 10 lat zarówno znak, jak i hasła „Mam w sobie Ducha Gór”. Można je wykorzystywać do publikacji, umieszczać na ulotkach, hotelach, koszulkach itp.
Marka ta ma informować turystów o dobrym poziomie danej propozycji, na której widnieje znak. Muszą to być działania związane z regionem oraz obsługą turystów. A wszystko po to, by marka Karkonoszy była rozpoznawalna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group