Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 2551
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jakie usługi oferuje pacjentom Szpital KCM Clinic?

Niedziela, 6 stycznia 2013, 23:17
Aktualizacja: Wtorek, 8 stycznia 2013, 12:33
Autor: KCM Clinic SA
Jelenia Góra: Jakie usługi oferuje pacjentom Szpital KCM Clinic?
Fot. KCM Clinic SA
Karkonoskie Centrum Medyczne z wysokospecjalistycznym szpitalem w Jeleniej Górze, to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej kompleksowych placówek tego typu w południowo–zachodniej Polsce. Klinika zapewnia wysokospecjalistyczną opiekę od poradni, pełnej ambulatoryjnej diagnostyki, poprzez stacjonarne oddziały szpitalne, Klinikę Chirurgię 1 Dnia, specjalistyczną rehabilitację i nowoczesną klinikę stomatologiczną.

Szpital Przyjazny dla Pacjenta to hasło przewodnie KCM Clinic. Piękny architektonicznie szpital w centrum Jeleniej Góry, wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt oraz nowoczesny, multimedialny blok operacyjny. Pacjentami opiekują się wysoko cenieni, nie tylko w naszym regionie, specjaliści. Chorzy mają zapewnione komfortowe warunki w pokojach 1-2 osobowych o wysokim standardzie z łazienkami, TV, Internetem i WiFi.
W czym specjalizuje się Centrum Ortopedii i Traumatologii sportowej KCM ?
Centrum Ortopedii i Traumatologii sportowej KCM jako jedyne w regionie specjalizuje się w operacjach artroskopowych kolana i barku, w tym w pourazowych rekonstrukcjach więzadeł krzyżowych. Wykonuje również operacje implantacji endoprotez biodra i kolana. KCM Clinic jest opiekunem medycznym i rehabilitacyjnym zawodniczek klubu sportowego Extraklasy KPR Jelenia Góra, jak i innych klubów regionalnych.
Czy w Szpitalu KCM Clinic stosowane są laserowe metody leczenia?
Ośrodek Małoinwazyjnej Neurochirurgii kręgosłupa KCM z nowoczesnymi endoskopowymi i laserowymi metodami leczenia operacyjnego dyskopatii i przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa przyciąga pacjentów nawet z odległych z różnych zakątków Polski, a zabiegi wykonują specjaliści o największym doświadczeniu w tego typu zabiegach z Górnego Śląska. Najnowocześniejszy sprzęt laserowy wykorzystywany jest także w zabiegach urologicznych. Jesteśmy najbardziej kompleksowo wyposażonym Centrum Urologicznym na Dolnym Śląsku, oferującym pełne leczenie kamicy nerkowej, jak i jednym z trzech ośrodków w Polsce leczącym prostatę metodą enukleacji laserowej – mówi dr Monika Mikulicz-Pasler, prezes KCM Clinic.
Wysokospecjalistyczna mikrochirurgia oka, kompleksowa diagnostyka i zabiegi laserowe to także wizytówka Centrum Mikrochirurgii i Laseroterapii Narządu Wzroku KCM. Operuje się w nim nowocześnie zaćmę, metodą z mikrocięcia pozwalająca na uniknięcie pooperacyjnych komplikacji. Wykonujemy zabiegi laseroterapii w zaćmie, jaskrze oraz schorzeniach narządu wzroku u cukrzyków oraz u innych pacjentów, oraz oferujemy kompleksową diagnostykę , w tym angiografię fluorosceinową i badania OCT.
Jakie zabiegi w KCM Clinic można wykonywać w trybie 1 Dnia?
KCM Clinic prowadzi również zabiegi w zakresie chirurgii ogólnej, naczyniowej, chirurgii dziecięcej, ginekologii i laryngologii u dorosłych i dzieci. Większość wykonywana jest w trybie jednego dnia. Klinika Przyjazna Dzieciom to hasło przewodnie KCM, rodzice mają możliwości noclegu w pokoju dziecka
Z jakich usług można skorzystać w Klinice Stomatologicznej KCM Clinic?
Nowoczesna Klinika Stomatologiczna oferuje szeroki zakres usług, łącznie ze stomatologią dziecięcą, chirurgią stomatologiczną, ortodoncją, implantologią, endodoncją mikroskopową (leczeniem kanałowym pod mikroskopem). W październiku operowani byli pierwsi pacjenci na Oddziale 1-dniowym chirurgii twarzowo - szczękowej . Stomatologia KCM oferuje poza tym nowoczesną diagnostykę radiologiczną z wykorzystaniem tomografu 3d z szerokim polem obrazowania.

Dr n. med. Monika Mikulicz-Pasler specjalista kardiolog
Aby umówić się na wizytę wystarczy zadzwonić pod numer telefonu:
+48 75 64 52 000; +48 513 059 680
KCM Clinic SA
ul. Bankowa 5-7
58-500 Jelenia Góra
pon.-pt.: 7:30- 21:00
soboty: 8:00- 18:00
Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, nasz email: rejestracja@kcmclinic.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group