Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 11300
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jak dojechać na Czarne?

Piątek, 5 czerwca 2020, 12:52
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 czerwca 2020, 14:45
Autor: WAC
Jelenia Góra: Jak dojechać na Czarne?
Fot. Przemek Kaczałko
Jak podczas remontu mostu przy ul. Mickiewicza dojechać na Osiedle Czarne? – pytają kierowcy, którzy dzwonią w tej sprawie do naszej redakcji. Wielu z nich ma problemy z prawidłowym dojazdem w ten rejon miasta.

Remont mostu nad potokiem Pijawnik w ciągu ul. Mickiewicza według planów ma potrwać do października. W tym czasie w tym rejonie miasta obowiązuje zmieniona organizacja ruchu.

Kierowcy jadący od centrum Jeleniej Góry na osiedle Czarne powinni jechać ulicą Sudecką, a następnie skręcić w ulicę Kalinową (ruch jednokierunkowy). Wyjeżdżający z osiedla Czarne winni kierować się w stronę ulicy ks. Gniatczyka, na której także będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. Na skrzyżowaniu ul. ks. Gniatczyka i Sudeckiej jest ustawiona tymczasowa sygnalizacja świetlna.

Na czas remontu mostu zmianie uległ również przebieg tras linii MZK nr 1, 5, 16 i 19. Autobusy linii nr 1, 5 i 16, jadące od ul. Mickiewicza, będą kierowały się na ul. Wesołą, następnie Skowronków, do ulicy Sudeckiej. Dalej ulicą Kalinową w stronę os. Czarne. Przy ul. Kalinowej, w okolicach skrzyżowania z ul. Czarnoleską, zostanie ustawiony tymczasowy przystanek autobusowy. Z powrotem autobusy będą jechały trasą: ul. Czarnoleska, ul. Strumykowa, pętla „Dwór Czarne”, ul. ks. Gniatczyka, ul. Sudecka, ul. Skowronków, ul. Wesoła, ul. Mickiewicza.

Autobusy linii nr 19 zostaną skierowane trasą: ul. Sudecka, ul. Kalinowa, ul. Czarnoleska, ul. Strumykowa, ul. E. Orzeszkowej, ul. Mickiewicza i dalej bez zmian. Z powrotem autobusy linii nr 19 zostaną skierowane trasą: ul. Mickiewicza, ul. E. Orzeszkowej, ul. ks. Gniatczyka, ul. Sudecka i dalej bez zmian.

Twoja reakcja na artykuł?

8
33%
Cieszy
6
25%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
9
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
256
Jest nowy
8%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Aktualności
18 zł za godzinę ślizgania
 
112
Wypadek w Podgórzynie
 
Aktualności
Gruzu coraz więcej
 
Aktualności
O niepełnosprawnych
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group