Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 7721
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: „Ikary” ominą Kotlinę Jeleniogórską

Sobota, 4 lipca 2009, 8:06
Aktualizacja: 8:07
Autor: TEJO
REGION: „Ikary” ominą Kotlinę Jeleniogórską
Ikar 2008 równo rok temu na placu Ratuszowym.
Fot. TEJO
Miłośnicy starych samochodów, które dzięki trosce właścicieli zachowały wszystkie swoje walory, nie zobaczą old timersów w Jeleniej Górze. Auta będą dziś jeździły poza naszym powiatem, a na dłużej zatrzymają się w Lubaniu i Lwówku.

Areną zlotu Ikar 2009 będzie jak zwykle Świeradów-Zdrój. Auta z duszą przyjechały tam już wczoraj. Dziś odbędą rundkę po drogach regionu jeleniogórskiego. Niestety, nie będzie powtórki sprzed roku, kiedy to kolorowy konwój zabytków na kółkach wjechał na jeleniogórski Rynek.

Pojazdy ruszają o godz. 9 ze Świeradowa. Przejadą przez Wolimierz, Czochę, Kościelniki. O godz. 13. 30 dotrą do lubańskiego Rynku, gdzie zatrzymają się na półtorej godziny. Później przez Wolbromów parada dojedzie do Lwówka Śląskiego, skąd o godz. 18 wróci do Świeradowa-Zdroju.

Warto też do Świeradowa jechać jutro. Imprezy związane z Ikarem zaczną się już od godz. 10 prezentacją samochodów na tarasach przed Domem Zdrojowym. Tłem będzie Izerski Jarmark Ekologiczny, a w nim festyn, koncerty muzyczne, występy artystyczne. Przewidziano też próby sprawnościowe na placu przed Koleją Gondolową oraz przy ul. Zdrojowej. Zlot zakończy się o godz. 13 rozdaniem nagród i pucharów przed Domem Zdrojowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1340
Tak
26%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group