Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2566
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festyn w „Jedenastce” pełen atrakcji

Niedziela, 4 czerwca 2017, 10:51
Aktualizacja: 11:14
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Festyn w „Jedenastce” pełen atrakcji
Fot. Przemek Kaczałko
Zbliża się lato, a co za tym idzie – wakacje, więc w Szkole Podstawowej Nr 11 w Jeleniej Górze zorganizowano festyn, który w połączeniu z doskonałą pogodą wprawił uczestników w wakacyjny nastrój.

- Dzisiaj dzień jest przepiękny i określenie „Witamy lato z Jedenastką” jest jak najbardziej trafne – powiedział Paweł Domagała, naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta, życząc wszystkim wspaniałej zabawy.

Wśród przygotowanych atrakcji były zarówno te rozrywkowe, jak i edukacyjne. Można było odbyć egzamin na kartę rowerową, były służby: policja, straż miejska, a także harcerze. - Inspiratorem imprezy jest Rada Rodziców. Wiemy, że nie jest to najszczęśliwszy termin, bo w tym samym czasie odbywają się podobne festyny – przyznał Eugeniusz Sroka, który chciałby, żeby w przyszłości ustalić różne terminy festynów, aby dzieci z jednej szkoły mogły brać udział w festynach w innych placówkach.

Festyn poprowadził jeleniogórski aktor Jacek Grondowy. Ponadto dużym zainteresowaniem cieszyło się koło fortuny z nagrodą główną - rowerem górskim oraz przejażdżki konno. Około 80 dzieci rywalizowało w turnieju piłki nożnej „Mundial” (klasy III-IV) w sali gimnastycznej – najlepsza okazała się klasa III B.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group