Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 3010
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Łomnica: Dziury na Karkonoskiej

Środa, 9 lutego 2022, 6:02
Autor: WAC
Łomnica: Dziury na Karkonoskiej
Fot. Czytelnik
O fatalnym stanie nawierzchni odcinka ul. Karkonoskiej w Łomnicy w pobliżu Osady Śnieżka informuje pan Tadeusz.
O naprawę tej drogi zabiegam od wielu lat, jednak mimo zapewnień poprzedniego i obecnego wójta gminy nadal nie może się ona odczekać remontu – mówi nasz Czytelnik. - Dziury się powiększają, są łatane jedynie doraźnie kleksami masy. Przed bramką wejściową na moją posesję jest na tyle źle, że aby dostać się do domu muszę korzystać z bramy wjazdowej dla pojazdów. Po większych opadach w tym miejscu powstaje błotne rozlewisko. W ten sposób cierpi także ogrodzenie mojego domu, które zaczyna rdzewieć, mimo że zostało dwa lata temu zabezpieczone farbą antykorozyjną.

Jak dowiedzieliśmy się w Urzędzie Gminy w Mysłakowicach - odcinek ulicy Karkonoskiej w Łomnicy nie został ujęty w budżecie samorządu na 2022 rok na liście dróg przewidzianych do gruntownego remontu.

Tegoroczna zima i zmieniające się dynamicznie dodatnie i ujemne temperatury mocno dały się we znaki naszym drogom gminnym – informuje zastępca wójta gminy Mysłakowice Grzegorz Truchanowicz. - Jest na tyle źle, że rozważamy wynajęcie do łatania dziur firmy zewnętrznej, bo siły naszych pracowników mogą okazać się niewystarczające. Wśród dróg do naprawy znajduje się także ulica Karkonoska w Łomnicy i ubytki, o których informuje Czytelnik zostaną uzupełnione.

Twoja reakcja na artykuł?

6
29%
Cieszy
6
29%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
7
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group