Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 6633
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dyplomy wręczone

Niedziela, 14 lipca 2019, 12:01
Aktualizacja: Wtorek, 16 lipca 2019, 6:48
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Dyplomy wręczone
Fot. Przemek Kaczałko
Absolwenci Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odebrali wczoraj (13.07) dyplomy ukończenia studiów I i II stopnia.
Nadeszła długo wyczekiwana chwila, najważniejsza dla tegorocznych absolwentów naszego wydziału - mówiła do zgromadzonych Elżbieta Sobczak, dziekan wydziału, która nawiązując do 50-letniej historii wydziału w Jeleniej Górze podkreślała, że jest to wyjątkowy rok. - Pragniemy, aby absolwent naszego wydziału potrafił bez trudu dostosować się do wymogów rynku pracy, a sukces w tym zakresie gwarantuje kadra naukowa, posiadająca ogromny dorobek naukowy i praktyczny, a także pracodawcy, z którymi wydział rozwija coraz szerszą współpracę - dodała E. Sobczak.

Jeleniogórski wydział Uniwersytetu Ekonomicznego to obecnie 748 studentów i doktorantów (w tym 485 licencjackie, 193 magisterskie, 70 doktoranckie). W roku akademickim 2018/2019 dyplomy odebrało około 100 absolwentów.

Absolwenci nie kryli, że będą bardzo miło wspominać czas spędzony w jeleniogórskim wydziale UE, który obfitował w zdobywanie wiedzy, ale też przyjaźni, które pozostaną na przyszłość.

W imieniu tegorocznych absolwentów chciałabym ogromnie podziękować wszystkim pracownikom wydziału za serdeczność, życzliwość, zrozumienie, przekazaną wiedzę, pomoc i poświęcony czas oraz stworzenie miejsca, gdzie studenci nie są traktowani jako numer indeksu - mówiła Klaudia Dudek, która dziękowała również bliskim za wsparcie. - Będę bardzo tęsknić i ciężko się rozstać, ponieważ przeszło mi nawet przez myśl, żeby podjąć jeszcze raz studia II stopnia, ale tym razem na kierunku ekonomia - dodała mgr Klaudia Dudek.

W trakcie uroczystości odbył się krótki wykład na temat zrównoważonego rozwoju, a w części artystycznej wystąpili studenci.

Twoja reakcja na artykuł?

14
78%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
17%
Smuci
0
0%
Złości
1
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1206
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group