Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6941
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: DJ Adamus serwował hity w Klubie Kwadrat

Niedziela, 31 lipca 2016, 10:49
Aktualizacja: 12:23
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: DJ Adamus serwował hity w Klubie Kwadrat
Fot. Tomasz Raczyński
Na tę imprezę czekało wielu jeleniogórzan. W sobotni (30.07) wieczór, a właściwie noc – w Klubie Kwadrat wystąpił DJ Adamus znany fanom muzyki klubowej z duetu Wet Fingers czy popularnych programów rozrywkowych.

Zanim za konsoletą pojawiła się gwiazda wieczoru, o dobry nastrój i taneczną rozgrzewkę zadbali stali rezydenci Klubu Kwadrat: DJ Blinker, DJ Santi i DJ2M. Gdy na zegarkach wybiła północ, na przysłowiowym parkiecie wszyscy doskonale się bawili i DJ Adamus mógł ze swoimi setami kontynuować zabawę w klubie, który zmienił nieco wystrój, dzięki czemu było więcej miejsca do tańczenia.

- Jak zobaczę te charakterystyczne okulary DJ-a Adamusa to już tańczę do końca – zapowiadała jeszcze przed wejściem na scenę gwiazdy wieczoru, jedna z uczestniczek. - Bawimy się wspaniale, uwielbiamy muzykę klubową – stwierdził Tomek, który na sobotnią imprezę przybył z przyjaciółmi.

Podobnych głosów zadowolenia nie brakowało – należy więc uznać klubową sobotę w Kwadracie za udaną.

DJ Adamus, czyli Adam Jaworski, jest również producentem i dziennikarzem muzycznym. Na „szerokie wody” wypłynął w 2006 roku dzięki hitowi „Hi-fi Superstar” w duecie z Mafia Mike (Wet Fingers), ale karierę w rozgłośniach radiowych rozpoczął już w 1993 roku. Występował m.in. u Kuby Wojewódzkiego, a także na koncertach jako support DJ-a Tiesto. W swoich setach łączy muzykę taneczną z przebojami. Nie zabrakło też latynoskich house'owych brzmień, z których swego czasu DJ Adamus słynął. Pojawiły się także przeboje klubowe w oryginalnych i nowych wersjach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group