Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 7911
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Cyfrowe nowości Vectry

Czwartek, 3 lipca 2008, 6:22
Aktualizacja: 6:23
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Cyfrowe nowości Vectry
Fot. Archiwum
Największa w Jeleniej Górze telewizja kablowa zwiększa ofertę i udoskonala jakość. To pewna pociecha dla jej odbiorców po ostatnich kłopotach z sygnałem.

Jak nas poinformował wczoraj (środa) Krzysztof Stefaniak z Biura Public Relations Vectry, kablówka udostępniła mieszkańcom Jeleniej Góry telewizję cyfrową na unikalnych na rynku, bardzo korzystnych warunkach. Dotychczasowi abonenci bez zmiany wysokości opłaty za pakiet podstawowy otrzymują cyfrową jakość, nowe funkcjonalności i 20 nowych programów telewizyjnych.

Jeleniogórzanie będą mogli odbierać, między innymi, pakiet programów Discovery oraz kilka stacji obcojęzycznych.

– Jelenia Góra jest kolejnym, 23. miastem w sieci Vectry obejmującej 120 miejscowości, którego mieszkańcy otrzymują dostęp do programów telewizyjnych w wersji cyfrowej – mówi K. Stefaniak nadmieniając o kolejnych nowościach przygotowywanych na przyszły rok. Będzie to, między innymi, video na żądanie, lub osobista cyfrowa nagrywarka. Usługi te pozwolą na „wypożyczenie” filmów i programów bez konieczności wychodzenia z domu.

Aby korzystać z telewizji cyfrowej nie trzeba mieć specjalnego telewizora. Wystarczy dekoder, który abonentom Vectry zostanie udostępniony za darmo.

Mimo tej techniki z wysokiej półki, prawidłowa emisja kablówki nie jest zależna tylko od niej. Ostatnio abonenci wieszali na operatorze psy, bo awaria agregatu zasilacza głównego praktycznie pozbawiła ich sygnału na kilka godzin. Za awarię Vectra przeprosiła, tłumacząc, że do uszkodzenia nie doszło z jej winy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1162
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group