Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8382
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Country pod Śnieżką

Niedziela, 18 sierpnia 2019, 13:06
Aktualizacja: Środa, 21 sierpnia 2019, 9:30
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Country pod Śnieżką
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (17.08) na Placu Ratuszowym odbyła się kolejna edycja "Country pod Śnieżką", czyli imprezy dla fanów muzyki rodem z dzikiego zachodu. Nie zabrakło też elementów humorystycznych dzięki wejściom Andrzeja Grabowskiego oraz wrażeń kulinarnych z "Przysmakiem Szeryfa" na czele.
„Country Pod Śnieżką” to piknik rodzinny, który wpisał się do kalendarza imprez kulturalnych Dolnego Śląska i ma swoją stałą publiczność, o czym świadczy tegoroczna siódma już edycja projektu. Dotychczasowe edycje tej imprezy potwierdziły zapotrzebowanie mieszkańców i turystów naszego regionu na imprezy skierowane przede wszystkim do rodzin z dziećmi. „Country pod Śnieżką” to projekt stworzony z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych - twierdzą organizatorzy.

Tradycyjnie, imprezę poprowadził Korneliusz Pacuda - dziennikarz i krytyk muzyczny, który popularyzuje muzykę country w Polsce.

Na jeleniogórskiej scenie wystąpił Tomasz Szwed - piosenkach country i folkowy oraz Gabriela Mycielska. Największym zainteresowaniem publiczności cieszyły się jednak występy Andrzeja Grabowskiego - aktora i artysty kabaretowego, który swoimi żartami bawił jeleniogórzan i przybyłych gości.

Gwiazdą wieczoru był zespół Droga na Ostrołękę w składzie: Wojciech Dudkowski - śpiew, gitary, mandolina, harmonijka, Wojtek Richter – Gitara, śpiew, Adam Wołosz - gitara basowa, śpiew, Marek Rudziński – perkusja, śpiew, Wojciech Drężek - akordeon, instrumenty klawiszowe, śpiew, Mirosław Szczubełek – instrumenty perkusyjne.

Organizatorem imprezy była Agencja Promocji i Reklamy "Dami" przy wsparciu Miasta Jeleniej Góry.

Twoja reakcja na artykuł?

21
55%
Cieszy
0
0%
Hahaha
5
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
11%
Złości
8
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group