Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6479
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Co się stało z Beatą S.?

Poniedziałek, 19 maja 2008, 8:22
Aktualizacja: 17:30
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Co się stało z Beatą S.?
Ostatnie miesiące poselskiej "beztroski" skompromitowanej posłanki: lato 2007 podczas festynu bezpieczeństwa w Parku Zdrojowym.
Fot. AGA
Zmieniła kolor włosów, miejsce zamieszkania i nazwisko? Była posłanka, skompromitowana skandalem korupcyjnym, zniknęła z Jeleniogórskiego. Wsiąkła jak kamfora. Co się z nią dzieje?

Takie pytanie zadał sobie reporter Dziennika, który w poniedziałkowym wydaniu gazety pisze o losach eksparlamentarzystki. Zarzuca się jej przyjęcie 100 tysięcy złotych łapówki po prowokacji agenta Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Reporter nie znalazł śladu po Sawickiej w Jeleniej Górze. Mieszkanie na Zabobrzu zamknięte na głucho. Tylko jej mąż tam przebywa. Podobnie dom Sawickich w Piechowicach straszy zamkniętymi roletami – opisuje.

Radny Zbigniew Sawicki, mąż byłej pani poseł nie chce rozmawiać z dziennikarzami. Znajomi – zachowując anonimowość – uchylają rąbka tajemnicy. Beata Sawicka ma przebywać u matki, w Oławie. Podobno wróciła do naturalnego koloru włosów (jest szatynką, a po wyborach w 2005 roku przefarbowała się na blondynkę). Ma zamiar zmienić nazwisko (już raz to uczyniła – z domu jest Kot, po mężu Cielebąk. Oboje zmienili nazwisko, kiedy dzieci dokuczały w szkole synowi – pisze Dziennik).

Reporter analizuje sztuczki byłej posłanki. Przypomina jej obiecanki i pretensjonalne zachowanie się. Pisze o wagonie z pomocą dla powodzian, który obiecała, a który nigdy do Piechowic nie dotarł. O powoływaniu się na nieistniejącą rekomendację od Tuska. – Kłamała jak Dyzma – czytamy.

Z czego się utrzymuje? Wynajęła jednego z najdroższych warszawskich adwokatów, ale do końca nie wiadomo, skąd ma pieniądze na honoraria. – W Jeleniej Górze jest skończona. Po co ma wracać? Żeby wskazywali ją palcami? – pada konkluzja reportażu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group