Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2065
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Bezpieczeństwo gwarantowane certyfikatem

Piątek, 21 grudnia 2007, 8:30
Aktualizacja: 8:31
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Bezpieczeństwo gwarantowane certyfikatem
Fot. KMP
Policja zachęca gestorów turystyki ze Szklarskiej Poręby, aby włączyli się do programu prewencyjnego pod nazwą „Certyfikat bezpieczeństwa”. Funkcjonuje on już od trzech lat w Karpaczu i przynosi wymierne efekty.

Policjanci Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zorganizowali spotkanie z przedstawicielami hoteli, pensjonatów oraz organizacji turystycznej w Szklarskiej Porębie, w hotelu Bornit. Zaproszono urzędników starostwa oraz osoby, które bezpieczeństwem zajmują się zawodowo: przedstawicieli straży pożarnej i ubezpieczycieli.

Wejście do programu umożliwione będzie po zamontowaniu w placówkach turystycznych odpowiednich kamer monitorujących oraz innych zabezpieczeń, które zapewnią gościom bezpieczny pobyt.

W Karpaczu ten program świetnie się sprawdza w kilku obiektach. – Został przyjęty z dużym zainteresowaniem – podkreśla nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Dzięki niemu prawie do zera zmalała liczba czynów karalnych, głównie kradzieży drobnego mienia i samochodów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group