Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8260
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Bercik – zamkowy pupil w Karpnikach

Sobota, 11 lutego 2017, 8:52
Aktualizacja: Niedziela, 12 lutego 2017, 8:47
Autor: Joanna P.
Region: Bercik – zamkowy pupil w Karpnikach
Fot. Joanna P.
Listy, zabawki, smakołyki a nawet napiwki . Takie przesyłki nadchodzą do psa. Bercik z Zamku w Karpnikach, podbił serca odwiedzających obiekt gości.

Niepozorny, rudawy kundelek podbił serca gości zamku, że coraz częściej nadchodzą przesyłki, których adresatem jest pies. Bercik, bo tak wabi się zamkowy pupil, jest psem jednej z pracownic. Jak wyjaśnia właścicielka, od samego początku jest związany z zamkiem. Nawet w trakcie remontu spędzał w zamku dużo czasu. Obecnie umila czas gościom. Nie mieszka na stałe w hotelu, ale prawie każdego dnia w nim jest. Stali bywalcy dzwonią do właścicielki psiaka prosząc, aby przyprowadziła go do hotelu podczas ich pobytu.

Bercik od gości dostaje smakołyki a nawet napiwki. Otrzymuje coraz częściej zabawki, listy i kartki, a także rysunki wykonane przez dzieci. Zwierzak jest bardzo towarzyski. Pies chętnie towarzyszy gościom podczas spacerów, daje się fotografować, a także pozuje do zdjęć, zawsze jest gotowy do zabawy. Stał się milutką atrakcją obiektu.

Przesyłki adresowane do Berecika przychodzą nie tylko z Polski. Nawet goście mieszkający za granicą, po swoim wyjeździe, pamiętają o kundelku i przysyłają mu paczki. Ostatnio taka przesyłka przyszła z Anglii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group