Wtorek, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 2210
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: AufTakt w Jeleniej Górze. Ruszyły warsztaty taneczno–teatralne

Środa, 21 września 2011, 11:44
Aktualizacja: 11:57
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: AufTakt w Jeleniej Górze. Ruszyły warsztaty taneczno–teatralne
Fot. Organizator
19 września w stolicy Karkonoszy oficjalnie ruszyły AufTakt – polsko–niemieckie warsztaty taneczno–teatralne, zorganizowane pod hasłem „Siedem grzechów głównych”. Co będzie nam dane zobaczyć w ramach imprezy autorstwa młodych z Jeleniej Góry i Bautzen?

„Siedem grzechów głównych”, gdyż hasło przewodnie warsztatów AufTakt to jednocześnie tytuł spektaklu zrealizowanego przez dwudziesto cztero osobowy zespół młodzieży z Jeleniej Góry i Bautzen, stawiającego pytania o sens życia, relacje między jednostką i wspólnotą, jak również poruszającego problemy poświęcania się dla pieniędzy, walki o własny byt i pozycję społeczną.

Spektakl autorstwa młodych z Polski i Niemiec w reżyserii Łukasza Dudy z Jeleniogórskiego Centrum Kultury będzie można zobaczyć już 28 września o godz. 19.00 w JCK i 30 września o godz. 18.00 w MDK „Muflon” w Sobieszowie. Warsztaty AufTakt to projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska - Saksonia 2007 - 2013.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group