Sobota, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5944
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zrób Se Sam - świąteczne inspiracje

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 18 grudnia 2013, 20:54
Autor: karkonoszeplay
Telewizja KarkonoszePlay prezentuje nowy cykl programów pt. "Zrób Se Sam - poradniki wszelakie".

Pośpiech, mnóstwo obowiązków i problemów powoduje, że często zapominamy o najprostszych rozwiązaniach, które wielokrotnie ułatwiłyby nam życie. Konsumujemy za dużo, a moda na oszczędzanie idzie w zapomnienie, gdy tylko przekraczamy próg sklepu. Często nie zdajemy sobie sprawy, że nie potrzebnie wydajemy pieniądze na coś, co możemy wykonać sami. Okazuje się bowiem, że z rzeczy które posiadamy w domu możemy stworzyć dzieło, jakiego nie kupimy nigdzie.
Liczy się pomysł! Pamiętajmy o tym przede wszystkim w obliczu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Filmiki „Zrób Se Sam” mają krótką, przystępną formę. Stawiamy na humor, kreatywność i pozytywne emocje. Ma być wesoło i inspirująco.

Nasza baza filmów instruktażowych pozwoli wykonać wszystko samodzielnie i z pomysłem. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.
„Zrób Se Sam” jest niewątpliwie ciekawą propozycją na oderwanie się choć na chwilę od szarej rzeczywistości i ma być inspiracją do spędzenia czasu w nieco inny sposób.

Ekipa Zrób Se Sam w każdym tygodniu przygotowuje dla Was coś nowego.
Po więcej szczegółów zapraszamy na www.zrobsesam.pl oraz na https://www.facebook.com/ZrobSeSam

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Kryniu 19-12-2013 9:02
"Zrób Se sam"- nie wiem kto wymyślił tę nazwę, ale pragnę przypomnieć (oświecić?!), że w języku polskim nie ma słowa "se". Kto jak kto, ale "dziennikarze" (nawet z Karkonosze Play czy Jelonki) powinni o tym wiedzieć...
~K. 19-12-2013 20:06
Kryniu (Mogę po imieniu? Jeśli nie to z góry przepraszam.) wyluzuj troszkę. Cały cykl jest przeznaczony dla ludzi z poczuciem humoru, nie dla smutasów więc i tytuł fajny:). W każdym języku jest mnóstwo słów których oficjalnie nie ma a jednak są. Zrób SE gwiazdkę Froebla lub inne cudo z tych porad, można troszkę ciśnienia zrzucić przy okazji. Ja jestem szczerze zauroczony i gratuluję pomysłu i zgrabnych rączek. Może też spróbuję się zmierzyć z materią chociaż oprócz zdolności manualnych trzeba się wykazać nie lada cierpliwością do tego:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group