Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 6092
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra /region: Zostań liderem „szlachetnej paczki”!

Niedziela, 29 kwietnia 2012, 7:23
Aktualizacja: 7:24
Autor: Angela
Jelenia Góra /region: Zostań liderem „szlachetnej paczki”!
Fot. Organizatorzy
Do 15 czerwca br. organizatorzy ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” czekają na osoby z Jeleniej Góry i okolic, które chciałyby zostać liderami akcji. „Szlachetna Paczka” to ogólnopolski projekt realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna. Od 11 lat łączy potrzebujące rodziny z osobami, które chcą pomagać i czerpią z tego radość.

Dzięki akcji „Szlachetna Paczka” rodziny żyjące w ubóstwie otrzymują konkretną pomoc, dopasowaną do ich realnych potrzeb. Tylko w 2011 roku udało się pomóc niemal 12 tys. potrzebujących rodzin, a łączna wartość przekazanej pomocy wyniosła 18 mln zł.

- Obecnie w 430 lokalizacjach w całej Polsce poszukujemy osób, które chcą współtworzyć projekt jako liderzy – wolontariusze. Zapraszamy Cię do budowania zespołu wolontariuszy i koordynowania jego pracą, dbania o jak najlepszą pomoc rodzinom w potrzebie, organizacji zaplecza logistycznego w Twoim rejonie – piszą organizatorzy.

Kto może zostać liderem? Każdy, kto ma w sobie chęć pomagania i kocha ludzi, lubi pracę na wysokich obrotach i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, jest bardzo dobrze zorganizowany, odnosi sukcesy w koordynowaniu pracy innych, jest komunikatywny i lubi pracować z ludźmi, bierze odpowiedzialność za swoje działania i ich owoce.

Co można zyskać? Radość niesienia pomocy, udział w szkoleniach, rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji: zarządzania zespołem, komunikacji, organizacji i motywowania, szansę sprawdzenia się w działaniu oraz nową paczkę przyjaciół i znajomych.

Chętni mogą się zgłaszać poprzez stronę internetową: www.superw.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group