Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 7134
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Znani jeleniogórzanie „reklamują” nasz region na… Liście wstydu Platformy Obywatelskiej” (c.d.)

Środa, 7 listopada 2012, 9:35
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 listopada 2012, 7:49
Autor: red
– Szanowni Państwo. W nawiązaniu do zamieszczonego na Państwa portalu artykułu pn. „Znani jeleniogórzanie „reklamują” nasz region na… Liście wstydu Platformy Obywatelskiej” z przykrością muszę stwierdzić, iż kolejny raz, niestety popisaliście się Państwo brakiem dziennikarskiej rzetelności – napisał do nas wiceprezydent Jeleniej Góry Hubert Papaj. Pozwalamy sobie nie zgodzić się z tą tezą.

I dalej wiceprezydent pisze: - O ile media ogólnopolskie mogą nie znać się na kwestiach lokalnych, o tyle powtarzanie nieprawdy przez lokalne media świadczy, albo o ich złej woli albo, co gorsze o nieznajomości miasta, w którym dany dziennikarz żyje i pracuje. Z drugiej zaś strony tylko poczucie wstydu może tłumaczy brak podpisu autora pod jego artykułem.

Prostując dwie nieprawdy. Po pierwsze nazwa Jeleniogórskie Elektrownie Wodne została zmieniona już blisko 3 lata temu i dziwi mnie fakt, że taka informacja umknęła Państwa uwadze, tym bardziej że TAURON EKOENERGIA jest częstym mecenasem, sponsorem wydarzeń kulturalnych w mieście, których patronat medialny mają też Państwo. Po drugie nie pełnię funkcji członka zarządu (ani żadnej innej w zarządzie) wspomnianej spółki od blisko już 4 lat (czyli od stycznia 2009 roku). Nie oczekuję od Państwa odpowiedzi a nawet wręcz przeciwnie.
Z poważaniem Hubert Papaj

Nasz komentarz

Pisze Pan, że Jeleniogórskie Spółki Wodne zmieniły nazwę trzy lata temu, a od prawie czterech lat nie pełni Pan funkcji członka zarządu (ani żadnej innej w zarządzie) wspomnianej spółki. Tyle, że Lista wstydu PO obejmuje ostatnie prawie pięć lat, o czym jasno Puls Biznesu informuje. Gdzie tu więc nierzetelność? To jedno. Lista wstydu jest dowodem na to, że deklaracje premiera Tuska minęły się z rzeczywistością, niestety. To drugie. I po trzecie - nie może dziwić, że nas, jeleniogórzan nie cieszy fakt, iż na tej liście są ludzie z naszego terenu.
Bożena Bryl-Chrząszcz

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (66)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
92
Tak
76%
Nie
14%
Było blisko...
10%
 
Głos ulicy
Wielka dziura – wjechałem w nią 2 razy
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
Inne wydarzenia
Przekroczył granice, skandal w Dubaju!
 
Kultura
Ponad Chmurami w Sobieszowie
 
Turystyka
Perełka odzyskuje blask – hotel Sanssouci w Karpaczu
 
Kultura
Sanie rogate – wczoraj i dziś
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group